Строки та доставка | Торт на замовлення
image image image

Строки та доставка

Коли замовляти

Замовляйте тортики не менше, ніж за добу. Тобто сьогодні зранку замовили – завтра ввечері отримали. Без поспіху… Чому так? Крім закупівлі продуктів, випікання основи, приготування крему / начинки і перемазування коржів необхідно потримати торт в холоді, щоб він настоявся.

Термінові замовлення

Якщо від замовлення до видачі менше 24 годин до вартості додайте 20%. Тобто, якщо замовлення відбулося о 18:00, як правило, усі приготування я закінчую після 12 ночі і ставлю торт настоятися. На наступний день торт можна забирати.

Варіанти оплати

В більшості випадків я починаю працювати після отримання авансу (звичайно 50%). Ця частина йде на придбання продуктів для торту чи тістечка. Іншу частину ви сплачуєте після отримання замовлення. Сплатити ви можете наступними способами:

  • готівкою,
  • на карту ПриватБанку.

Після оформлення замовлення мені приходить повідомлення на пошту. Я можу не відразу його побачити, тому не завжди встигаю моментально передзвонити. Але я працюю над тим, щоб відповідати вам максимально оперативно.

Доставка

Враховуючи особливості мого продукту, часом, доставка є не менш важливим моментом, ніж приготування. Подорож по місту може не дуже добре позначитися на зовнішньому вигляді смаколика, тому пропоную вам наступні умови доставки:

Самовивіз

Забрати торт самостійно можна за адресою в Контактах

Безкоштовно

Якщо сума вашого замовлення перевищує 1500 грн.

Таксі

Вартість в залежності від адреси доставки та оператора

Упаковка

Зручна, надійна картонна коробка з ручками відповідно розміру торта. Торт встановлюється на спеціальну фольговану підставку (підсилену, якщо вага торта більше 4 кг).

Торт на замовлення - упаковка