Наталі - ваш домашній професійний кондитер | Торт на замовлення
image image image

Про кондитера

Наталі | Торт на замовлення
“Кондитерка без зайвого пафосу – смак передусім!”

Привіт! Мене звати Наталі. Займаюся улюбленою справою. Це саме той випадок, коли хобі переросло в роботу. Користуюсь класичними, загальновідомими рецептами, але завжди додаю щось унікальне від себе. Так що є секрети 😉

Більше 6 років досвіду в кафе, ресторанах та мережевих закладах з високими вимогами до кондитерки. Завжди була готова допомогти рідним чи близьким із тортом до дня народження, невеликого весілля чи іншого заходу. Потім зробили сайт і почали робити торт на замовлення для усіх.

Моя кухня – це моє королівство – чистота та порядок! Побутова техніка (наразі) непрофесійна, але сучасна. Всю роботу виконую сама: придбання продуктів в магазині (ніколи не економлю, та обираю лише перевірені досвідом), вимішування тіста, приготування крему, збірка, упакування.

Не дивлячись на те, що я працюю вдома, намагаюся дотримуватися ресторанних стандартів (а що, як раптом ревізор прийде без попередження з перевіркою). Це не складно, зважаючи на площу кухні та обсяги виробництва, але також і дуже відповідально, тому що мої найголовніші клієнти – дітки, а вони найвимогливіші.

Найкраща винагорода – читати вдячні відгуки від кліентів, але аргументовану критику також сприймаю нормально. Тому не соромтеся і пишіть мені в Facebook, Instagram, Google Business, або прямо тут на сайті.

Роблю торт на замовлення ресторанам та кафе, тому якщо якесь тістечко буде дуже нагадувати моє, то не дивуйтесь 😉