image image image

Торт для дівчинки на замовлення

Варіанти оформлення тортів

Незалежно від приводу дитячого свята, задача кондитера – не лише створити смачний десерт, а й вразити оформленням торта, чізкейка, тарталеток чи інших тістечок. Створити торт для дівчинки задача специфічна, але не складна, якщо все зробити правильно.

Отже, за два-три дні до події вам необхідно визначитися будете ви торт замовляти, чи робити його власноруч. Далі оберіть або погодьте з вашою винуватицею торжества основу: які коржі (тонкі або бісквіт) та який смак (ваніль, шоколад, фрукти, горіхи, ягоди чи щось інше).

Важливо⚠️: обираючи торт для дівчинки, а також гостей вашого свята, прийміть до уваги можливі алергічні реакції на якісь із складників.

Тепер переходимо до декору. Для простоти я поділяю цей етап на кілька складових. По кожному пройдемось окремо.

Торт для дівчинки: кольорова гамма

Найбільш популярним в даному випадку є, звичайно, рожевий, але не варто обмежуватися лише цим кольором, оскільки торт для дівчинки може бути більш оригінальним та неочікуваним. Можна обрати бірюзовий, лавандовий (фіолетовий), жовтий, природній шоколадний, або просто білий. Також дуже популярне поєднання кольорів, в тому числі з рожевим. Наприклад, рожевий-жовтий-фіолетовий, рожевий-блакитний, червоний-білий, або навіть збір “веселка”.

Торт для дівчинки: тематичні декори

Якщо ваша дитина фанатіє від якогось мультику, фільму чи комп’ютерної гри, чому б не прикрасити торт відповідно цієї тематики? Із найчастіших побажань моїх клієнтів можна виділити оформення торта для дівчинки в таких стилях: єдиноріг та котик (3Д торт без мастики), шоколадні ведмедики, балерини/гімнастки, “Ляльки Лол”, “Свинка Пеппа”, “Леді Баг та супер кіт”. Із трендових, що підходять як для дівчаток, так і для хлопчиків – “Brawl Stars”, “Minecraft”, “Герої в масках” та інші.

Торт для дівчинки: елементи декору

Крем та шоколадна глазур тут ваші найкращі друзі, адже з їх допомогою можна втілити будь-яку фантазію в реальність. Звичайно, я завжди агітую за утримання від використання мастики, але іноді цей матеріал може дуже спростити декорування, тому для окремих елементів іноді це доречно. Що до інших варіантів, вони доречні не лише коли робите торт для дівчинки, а і взагалі:

  • Пряники (можна з вафельними картинками)
  • Шоколадні фігурки
  • Макарон
  • Безе
  • Маршмелоу
  • Цукрові бусини
  • Із більш стандартних: цукерки, драже, вафельні трубочки та зефір
  • Ну і якщо вашій дівчинці вже є 20 або більше років 😅, то бутони живих квіток на торті виглядатимуть дуже ефектно!

Загалом це все. Буду продовжувати оновлювати цей розділ, щоб тримати в курсі щодо найпопулярніших методик та останніх тенденцій, як оформити торт для дівчинки. А буде потрібен тортик – дайте знати 😉