image image

23.10.2020

Як обрати торт на весілля?

Сезон весіль йде повним ходом, а значить, наречені вже почали міркувати над весільними образами, палітрою кольорів, флористикою для церемонії розпису та веселим професійним ведучим. Ще одним важливим елементом весілля є святковий торт, на який чекають усі гості. Церемонія розрізання торта молодятами викликає легке хвилювання, всі видивляються, кому з наречених дістанеться більший шматок:) Торт на весіллі, ніби останній акорд вечора, тому він має бути неперевершеним.  Як обрати торт на весілля? Пропоную сьогодні розібратися у тому, які важливі правила слід пам’ятати, вибираючи святковий торт. 

Вибір кондитерської

У кожному місті є вдосталь ресторанів та маленьких кондитерських, які радо пропонують свої послуги. При виборі торту на весілля ви можете покладатися на думки знайомих та друзів, також можете запитати поради у організатора весіль, якщо він у вас є. Але пам’ятайте, церемонімейстер може бути “в долі” з кондитерською, яку рекомендує, тому краще навідайтесь туди заздалегідь та скуштуйте їх кондитерські вироби. Важливо чітко знати, що саме ви хочете бачити, щоб потім не виникало непорозумінь. Після того, як ви визначили, що ви хочете можна займатися пошуком кондитера – що запитати у кондитера?

 1. Які різновиди тіста і начинки вони використовують – на сайті може бути поданий не повний перелік та кількість фото.
 2. Які  види декору пропонують майстри? Чи можуть бути внесені корективи у створені макети на вимогу?
 3. Вартість 1 кг весільного торта, яку вагу вони можуть зробити? (Важливо знати точну кількість запрошених гостей).
 4. Чи можуть кондитери оформити торт на весілля саме за вашим ескізом (Тут важливо знати, що саме ви хочете, вміти доступно і конкретно пояснити це майстру, щоб потім не виникало проблем, або, ще краще, показати картинку подібного торта). 
 5. Чи зможе кондитер приготувати торт саме на вашу дату та чи потрібно вносити передоплату?
 6. Чи зможуть вони доставити торт до місця призначення? (Важливо узгодити годину), якщо так, то яка вартість доставки?

Щоб точно переконатися у тому, що ви будете задоволені і чи взагалі вам підходить кондитер, раджу зробити передзамовлення у невеликому розмірі, щоб продегустувати. Деякі кондитерські пропонують дегустаційні набори.  Пам’ятайте, що краще знайти свого кондитера заздалегідь та проконсультуватися з ним – кожен професійний кондитер розуміє всю відповідальність за весільний торт і повірте, переживає не менше вас!

Різновиди весільних тортів | Замовити весільний торт у Львові
Білий весільний торт | Замовити весільний торт у Львові
Bесільний торт з квітами | Замовити весільний торт у Львові

Яким має бути торт на весіллі? Начинка та інші тонкощі

Білий торт на весілля | Замовити весільний торт у Львові

Краще вибрати не калорійний торт, адже подають його на завершення святкування, тому гості вже не будуть голодні. Мало хто захоче після основного бенкету куштувати жирний крем. Пісочне тісто відносять до найкалорійніших, тому його варто уникати. До того ж, десерт буде розпадатися на крихти, відповідно вигляд буде не дуже естетичним. З цієї ж причини не бажано вибирати торти на весілля з листкового тіста та безе, хоча безе можна використати у якості прошарку. 

Чудовим вибором буде бісквітне тісто. Смачне, легке у приготуванні та невибагливе до температурних умов. При замовленні багатоярусного торта, можна замовити різні смаки начинки для кожного з ярусів. Так ви зможете догодити кожному з гостей, адже смаки у всіх різні. Не бажано обирати екзотичні варіанти торта, адже не всі надають такому перевагу, оберіть щось більш консервативне та знайоме кожному. Заздалегідь раджу запитати про алергію у запрошених. Може бути непереносимість певних продуктів, наприклад, горіхів, шоколаду чи цитрусових. 

Влітку є спокуса замовити торт-морозиво, проте теж важливо врахувати усі нюанси. Чи може кондитерська доставити торт з рефрижератором? Крім того, у ресторані має бути холодильник відповідного розміру, щоб торт не розтікся до моменту подачі. Такий торт підійде тільки для закритих приміщень – є ризик, що він не встигне потрапити на тарілки гостей. Навіть, дотримуючись усіх вимог, гості навряд чи зможуть ним насолодитися, бо їсти його потрібно швидко. Оптимальним варіантом буде бісквітний торт з нейтральною начинкою. 

Бісквітний весільний торт | Замовити весільний торт у Львові
Торт-морозиво на весілля | Замовити весільний торт у Львові
Бісквітний весільний торт | Замовити весільний торт у Львові

Вибір дизайну для торту на весілля

Для багатьох цей момент є найважливішим. Хтось на торті зображує портрет нареченого та нареченої, хтось вибирає відповідно до весільної палітри кольорів, хтось зображує те, що поєднує молодят. Як вибрати дизайн? Про що варто пам’ятати? 

Однотонні торти (зазвичай білого чи молочного кольору) виглядають доволі просто, тому якщо хочете класичний варіант, рекомендую зробити акцент сріблястого чи золотого кольору.  Пам’ятайте про те, що торт має бути не тільки гарний, але й смачний.  

Насправді, варіантів декору саме весільного торту – безліч! Останнім часом, торти на весілля стали справжніми витворами мистецтва. А далі обирати вам – фруктовий декор, шоколадний, кремовий однотонний, кремовий різнокольоровий, квіти (живі або кондитерські), фігурки з шоколаду або карамелі, їстівне золото, їстівне срібло, печиво (макаронс, топери) та навіть цукерки!

Bесільний торт з квітами | Замовити весільний торт у Львові
Золотий весільний торт | Замовити весільний торт у Львові
Декор весільного торту | Замовити весільний торт у Львові
Весільний торт з фруктами | Замовити весільний торт у Львові
Світлий весільний торт з фруктами | Замовити весільний торт у Львові
Bесільний торт з квітами | Замовити весільний торт у Львові
Bесільний торт з квітами | Замовити весільний торт у Львові

Корисні поради при виборі весільного торту

Весільний торт з капкейків | Замовити весільний торт у Львові
 1. Замовляйте торт, коли знаєте точну кількість гостей – хороший кондитер допоможе вам розрахувати вагу весільного торту. 
 2. Вибирайте торт, який буде гармонійно виглядати на весіллі, але пам’ятайте, що важливий не тільки дизайн, а й смак.
 3. Зробіть пробну маленьку версію торта, щоб оцінити смак та професійні здібності кондитера.
 4. Лайфхак. Можна зробити фальш-яруси і лише верхній ярус справжнім. Нічого не впаде, не потече у спеку. Молодята будуть розрізати за традицією торт, а  персонал вже може викладати шматки такого ж тортика гостям. Перед цим охайно розрізавши, однакові порції кожному, які зберігалися у холодильнику. Так ви точно будете впевнені, що усім вистачить, а шматки будуть однакового розміру. Також це чудове рішення, якщо у вас маленьке весілля, а ви хочете великий торт!
 5. Якщо ви хочете зробити свій весільний торт дійсно оригінальним – замовте торт з капкейків! Це чудове рішення також і для маленьких весіль. 
 6. Найкраще доставити торт за 2-3 години до подачі на стіл. 

Тепер, коли ви знаєте як обрати торт на весілля, буду рада розділити з вами радість важливого дня! Весільний торт на замовлення у Львові за моїми маленькими секретиками буде до смаку кожному, адже я врахую усі ваші побажання та допоможу з вибором як начинки, так і декору, а також вдало розрахую вагу весільного торту для вашого солодкого завершення вечора!

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *